Lokal stan developerski 61m2 Śródmieście RiverView

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
4 500 PLN , Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Angielska Grobla
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
CS983759
Cena za m2:
74 PLN
Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 61 m2, położony w Gdańsku Śródmieście przy ulicy Angielska Grobla. Zlokalizowany na parterze w budynku w prestiżowej inwestycji "RiverView".

RiverView to osiedle, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - w sercu Starego Miasta. Tuż nad Motławą, niecałe 10 minut pieszo od zabytkowej ulicy Długiej. Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Prosty, krótki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych ułatwia szybkie dotarcie do centrów biznesu, lotniska, czy Sopotu.
Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz jest możliwość wynajmu miejsca w hali garażowej. Osiedle posiada swoją ochronę oraz monitoring.

Wnętrze lokalu w stanie deweloperskim, otwarta przestrzeń o wysokości 3,5m. Posadzki betonowe, instalacje i media wyprowadzone do poziomu zero, w tym energia elektryczna, woda, C.O.

Kwota najmu 4500zł NETTO. Czynsz do wspólnoty to około 900zł. Wysokość pomieszczeń 3,5m. Lokal do własnej aranżacji. Możliwość instalacji klimatyzacji na dachu budynku. 
Wymagana kaucja.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.


Nieprawidłowy adres E-mail