Małgorzata Żyguła - Kokoszka
CITY&SEA APARTMENTS
Obszar działania: Kraków, woj. małopolskie
Małgorzata Żyguła - Kokoszka ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Turystyki i Rekreacji oraz Psychologię Biznesu na Wydziale Komunikacji i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ciągu ponad dwudziestoletniej ścieżki zawodowej, pierwsze doświadczenia zdobywała w działach marketingu, sprzedaży a także jako wsparcie działów zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzanie administracją. Zarządzeniem i obsługą nieruchomości zajmuje się od 2006 r.
Małgorzata jest licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą nieruchomości, co potwierdza jej pełne kwalifikacje do profesjonalnej działalności w tej dziedzinie.
Jako zodiakalny Byk, Małgorzata wyróżnia się wyjątkową empatią, zaangażowaniem i konsekwencją w działaniu. Jej obszerna wiedza merytoryczna oraz umiejętność skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi stanowią solidne podstawy dla osiągania sukcesów w dynamicznym środowisku branży nieruchomości. Zawsze gotowa sprostać wyzwaniom, stanowi pewną wartość dla klientów, oferując kompleksowe wsparcie i profesjonalne podejście do zarządzania nieruchomościami.